LİDER GIDA VE İÇECEK ÜRETİCİLERİ APV HEMİSAN'I TERCİH EDİYOR.

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi profesyonellik, saygı ve işbirliği çerçevesinde sürdürerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

SPX/APV yenilikçi ürünleri, proses çözümleri ve satış sonrası servis desteği ile gıda, süt, içecek ve kozmetik endüstrilerine hizmet vermektedir. SPX/APV’ nin uzun yıllardır Türkiye temsilcisi olan APV Hemisan, gıda üretimi ve proseslerinde, kapsamlı teknoloji yelpazesi, yüksek ekipman kalitesi ve nitelikli otomasyon hizmetleri ile müşterileri için benzeri görülmemiş mühendislik çözümleri sunmaktadır.

SPX/APV'nin ürün portföyünde gıda, süt ve içecek endüstrilerinin yanı sıra kimya, kozmetik ve ilaç endüstrilerine göre dizayn edilmiş, geniş çalışma aralığı ve çeşitliliğindeki pompalar, vanalar, ısı değiştiriciler ve homojenizatörler bulunmaktadır.

SPX/APV ürünleri, dünya çapında artan güvenli ve yüksek kalitede gıda sağlama çabası ışığında en doğru proses dizaynı ile müşterilerinin yaptığı yatırımın kara geçme süresini en aza indirmek için tasarlanmıştır.

APV Hemisan olarak bizler, müşterilerimizle ilişkilerimizi profesyonellik, saygı ve işbirliği çerçevesinde sürdürerek müşterilerimize en iyi çözümleri sunmayı ve uzun vadede ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİMİZ

Kalite, APV Hemisan için sadece bir standart değil, aynı zamanda işimizin temel taşıdır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken, hem ulusal hem de uluslararası standartlara uyum sağlamayı ve müşteri beklentilerini aşmayı amaç ediniriz. Bu bağlamda, kalitemizi sürekli olarak doğrulamak ve geliştirmek için sektörde tanınan birçok sertifikasyonun sahibiyiz.

APV HEMİSAN