Dünyanın dört bir yanında anahtar teslimi proses ünitelerinden tam ölçekli tesislere kadar her şeyi tasarlayan SPX/APV’nin Türkiye temsilciliğini büyük bir gururla sürdürüyoruz. Buna ek olarak; süt, bira, yiyecek & içecek, ilaç, kozmetik ve kimya endüstrilerinin uygulama alanlarında etkin ve verimli bir şekilde üretim sağlanabilmesi adına yenilikçi mühendislik çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Kurum kültürümüzün odak merkezinde sürdürülebilir bir gelecek için özveriyle çalışmak ve üretime profesyonelliğimiz ile destek olmak vardır. Tüm bunları başarı ile sürdürebilmemizin kilit noktası ise, şirketimizin organizasyon yapısıdır. Çünkü, yaşanabilir bir gelecek inşa etme odağında toplanan her bir çalışanımız, içerisinde bulundukları yapıya etkin bir rol almak ve diğer çalışanlar ile uyum içerisinde olmak için büyük bir özveri göstermektedir.

Çalışanlarımızın geleceğe dair ortak bir hedefi paylaşıyor olması; uyum içerisinde bir araya gelmelerini, organizasyon yönetiminin çok daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini, iş proseslerinin titizlik ile planlanmasını ve kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Çalışanlarımızın farklılık ve özelliklerine uygun bir biçimde adil ve eşit tasarlanan iş bölümlemeleri sayesinde çalışanlarımızın uzmanlıklarını artırmaya destek oluruz. Ortak hedefler doğrultusunda güçlü iş birlikleri kurar, kaynakların doğru kullanımını destekler, zaman yönetimi konusunda çalışanlarımızı daima motive ederiz. İşte tüm bunlar sayesinde, güçlü bir organizasyon şeması ortaya çıkarıyor ve uygulamada sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

APV HEMİSAN